Casa De Temporada Centro Buzios Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a szobákban | Privát strand Strand hozzáférés | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az egy 6 perces sétára található Passeio de Buggy em Buzios.
A Galeria Viral 500 méterre, míg a Feira Livre Periurbana de Buzios egy 250 méteres távolságra van a Búzios városi villától. A természet szerelmesei élvezni fogják a hozzávetőlegesen 1 km-re található Ferradura tengerpart közelségét.
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa egyéb felszerelései között kávé/tea készítő, hűtő és konyhai edények is elérhető az önellátáshoz. A Búzios városi szállás közelében van a dél-olasz ételeket kínáló Lorenzo Pizzeria & Cantina területétől. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 5 km-re helyezkedik el az ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Lagoinha Beach1,8 km
- Ferradura Lagoon700 m
- Azeda Beach1,9 km
- Brava Beach1,8 km
- Stones Road250 m
- Gerobá Lagoon2,8 km
- Bus Central Station300 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel11 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Nincs parkolási lehetőség
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Szoba felszereltsége
- Ingyenes Wi-Fi a szobákban
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa De Temporada Centro Buzios Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa De Temporada Centro Buzios Villa Wi-Fi-t biztosít a szobákban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa De Temporada Centro Buzios Villa?
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa kapacitása 12 főig terjed. - ❓
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa konyhával berendezett?
A Casa De Temporada Centro Buzios Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az ingatlan a strand közelében található?
Az ingatlan kényelmes hozzáférést biztosít a Praia da Armaçao területéhez, amely nagyjából 1 km-re található.